SPEKTRUM - Pomorski System Usług Doradczych

SPEKTRUM - Pomorski System Usług Doradczych

Eurolinks Sp. z o.o. Sp.k. jest akredytowanym doradcą z zakresu usług doradczych w ramach programu SPEKTRUM organizowanym przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A.

O projekcie SPEKTRUM

SPEKTRUM to nazwa pomorskiego systemu finansowania specjalistycznych usług doradczych dla MŚP. Firmy z województwa pomorskiego w ramach systemu będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% (lub 95% dla firm dotkniętych COVID-19) na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Co należy zrobić aby otrzymać dofinansowanie?

Jeśli planują Państwo zakup specjalistycznej usługi doradczej oraz Państwa firma należy do sektora MŚP z województwa pomorskiego – zachęcamy do skorzystania z naszych usług poprzez udział w programie SPEKTRUM, dzięki czemu będą mogli Państwo liczyć na dofinansowanie. Dlatego przed zgłoszeniem się do ARP, należy skontaktować się z firmą Eurolinks w celu uniknięcia dodatkowych problemów związanych z formalnością podczas procedowania o dofinasowanie. EUROLINKS jako wykonawca reprezentuje Państwa firmę i pilotuje każdy z etapów.

certyfikat spektrum eurolinks

Eurolinks jako firma świadcząca specjalistyczne usługi doradcze znajduje się wśród akredytowanych doradców, w tzw. bazie Instytucji Otoczenia Biznesu. Jako nieliczni wśród uczestników oferujących usługi konsultingowe zajmujemy się zarówno wsparciem podczas zgłaszania przedsiębiorstwa do programu Spektrum, jak i świadczeniem usług z obszaru doradztwa strategicznego i operacyjnego.

EUROLINKS posiada wieloletnie doświadczenie w działalności doradczej, dlatego oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw już w trakcie zgłaszania firmy do programu SPEKTRUM, jako grupa ekspertów będziemy reprezentować Państwa firmę i zadbamy by zarówno ścieżka procedowania dołączenia do programu SPEKTRUM, jak i świadczenie docelowych usług doradczych zakończyły się sukcesem.

Obszary w jakich działamy w ramach katalogu specjalistycznych usług doradczych:

• zarządzanie i organizacja

• finanse

• marketing

• prawno-podatkowe

• doradztwo techniczno-środowiskowe

Doświadczenie

Współpracuj z najlepszymi.

Eurolinks opiera swą działalność na ścisłej współpracy z szeroką grupą partnerów – specjalistów z różnych dziedzin.

Zrealizowane projekty