Kompleksowe wsparcie doradcze w działaniach biznesowych

Profesjonalne doradztwo biznesowe

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe wsparcie doradcze w działaniach biznesowych. Dzięki naszej fachowej i rzetelnej pomocy skutecznie zadbasz o ciągły oraz harmonijny rozwój swojego przedsiębiorstwa, minimalizując ryzyko związane z podejmowanymi decyzjami i realizując założone cele.

Już teraz sprawdź zakres usług, do których zyskasz dostęp, podejmując współpracę z Eurolinks i postaw na profesjonalne wsparcie swojego biznesu, na każdym etapie jego rozwoju!

Doradztwo biznesowe bez ograniczeń

Świadcząc kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego, wspieramy Twój biznes bez ograniczeń! Udzielamy profesjonalnych porad w zakresie rozwiązywania bieżących problemów, wyboru odpowiedniej dla modelu przedsiębiorstwa strategii i podejmowaniu wiążących decyzji. Gwarantujemy efektywność działań, opartą na rozumieniu specyfiki konkretnego biznesu.

Decydując się na współpracę z Eurolinks poprawisz płynność finansową przedsiębiorstwa i zadbasz o jego pozycję na rynkach krajowych i zagranicznych.

Pozwól sobie na wdrożenie korzystnych rozwiązań!

Nasza działalność w ramach współpracy z Twoim przedsiębiorstwem będzie przede wszystkim opierać się na wspieraniu jego ciągłego rozwoju. Zajmiemy się oszacowaniem i skutecznym wprowadzeniem rozwiązań, które wprowadzą korzystne zmiany oraz pozytywnie wpłyną na wizerunek i pozycję Twojej firmy. Charakteryzuje nas prowadzenie przemyślanych działań o charakterze wieloetapowym, jednocześnie dbamy, by były one także Twoim udziałem.

Usługi świadczone w ramach doradztwa biznesowego

W ramach kompleksowego wsparcia doradczego w prowadzonych działaniach biznesowych, proponujemy Ci kompleksowe usługi z zakresu:

-zarządzania strategicznego, umożliwiające śledzenie postępów w realizacji założonych celów w czasie rzeczywistym;

-projektowania modelu biznesowego, zgodnego z założeniami Business Modal Canvas, obejmującego dziewięć podstawowych obszarów, w skład których wchodzą propozycja wartości, segmentacja klientów, relacje z klientami, kanały dystrybucji, źródła przychodów, kluczowe czynności i działania, zasoby oraz partnerzy, a także - struktura kosztów;

-kojarzenia partnerów biznesowych w systemie B2B i związanej z nim analizy możliwości wejścia na rynki, w tym także na rynki obce;

-transakcji MBO, czyli Management Buy Out, zwanych także wykupami managerskimi;

-prowadzeniu restrukturyzacji przedsiębiorstwa i zapobieganiu konieczności ogłoszenia upadłości spółki;

-optymalizacji procesów biznesowych;

-obsługi alternatywnych spółek inwestycyjnych ASI;

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Zostaw adres email lub telefon. Skontaktujemy się.

Wprowadź imię i nazwisko
Wprowadź email