Jesteśmy zespołem doradców biznesowych

Naszą domeną jest doradztwo strategiczne i finansowe. Doradzamy w zakresie corporate finance: fuzji i przejęć, sprzedaży firmy, czy znajdowania inwestorów i źródeł finansowania, w tym także unijnych.

Wierzymy że sukces można zaplanować, a co ważniejsze - wiemy jak to zrobić.

Za nami szereg, zakończonych sukcesem projektów realizowanych na potrzeby własne, jak i klientów.

Kilkunastoletnie doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie gospodarczym pozwala nam na podejmowanie różnorakich wyzwań, niejednokrotnie, o bardzo dużej skali trudności.

Dzięki połączeniu doświadczenia naszych konsultantów oraz wiedzy ekspertów branżowych i technologicznych, którzy wspierają nas w projektach i są z nami w zespole, jesteśmy wiarygodnym partnerem, dla którego kolejne wyzwania w biznesie stanowią impuls do rozwoju.

Zobacz portfolio projektów

Zespół Eurolinks

Krzysztof Bogucki

Krzysztof Bogucki

Prezes Zarządu

Z wykształcenia jest absolwentem Politechniki Gdańskiej. Ukończył m.in. Podyplomowe Studium Strategii Finansowych (w Wyższej Szkole Bankowości, Finansów i Zarzadzania w Warszawie) oraz Program Management 2008 Harvard Business Review. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym i strategicznym. Od 2002 roku zarządza działalnością doradczą w Eurolinks. Poprzednio 10 lat związany z bankowością, m.in. Wiceprezes Zarządu Nordea Bank Polska.

Specjalizuje się w transakcjach kapitałowych, koncepcjach biznesowych, doradztwie w realizacji i sposobach finansowania przedsięwzięć oraz planów inwestycyjnych, pozyskiwaniu kapitału, wsparciu w kontaktach i negocjacjach. Zrealizował szereg projektów biznesowych.

Dorota Filipowicz

Dorota Filipowicz

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, Podyplomowych Studiów Strategii Finansowych w Wyższej Szkole Bankowości, Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Studium Menedżerskiego Top Menedżer 2000 w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów we współpracy z University of Strathclyde.

Karierę zawodową rozpoczynała w banku, pracując w dziale Kredytów Gospodarczych, a następnie w biurze Rozwoju, Strategii i Marketingu, kierując tym biurem. Od kilkunastu lat rozwija i współkieruje firmą Eurolinks. Specjalizuje się w corporate finance, fuzjach i przejęciach, doradztwie przy transakcjach kapitałowych, strategiach rozwoju, doradztwie przy pozyskiwaniu finansowania.

W czasie swojego 18-letniego doświadczenia w działalności konsultingowej w ramach Eurolinks przeprowadziła kilkadziesiąt projektów w obszarze finansów przedsiębiorstw, zarządzania projektami, wycen, fuzji i przejęć, strategii i modeli biznesowych, a także pozyskania finansowania. Zarządzała dziesiątkami projektów doradczych dla dużych firm m.in. dla Grupy LOTOS, PERN, ETOS, Kolei Mazowieckich, a także małych i średnich firm takich jak Marina Gdynia, Mikrokasa, TREFL, Laude Smart Intermodal.

Klaudia Liberacka

Klaudia Liberacka

Konsultant

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego (kierunek Ekonomia - 2015 rok, kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze - 2016 rok). W 2017 roku ukończyła szkolenie PRINCE2 Foundation oraz PRINCE2 Practitioner, poszerzając wiedzę z zakresu metodyki zarządzania projektami. Jest posiadaczem Międzynarodowych certyfikatów PRINCE2 Foundation oraz PRINCE2 Practitioner wydanych przez AXELOS Global Best Practice.

Współpracę z Grupą Eurolinks rozpoczęła w 2015 roku. W trakcie swojej kariery zawodowej przygotowała blisko 40 projektów dla największych polskich przedsiębiorstw, m.in.: Grupy ENERGA SA, Energa Oświetlenie Sp. z o.o., Energa-Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. z o.o., Koleje Mazowieckie Sp. z o.o., LOTOS Kolej Sp. z o.o., Corleonis Sp. z o.o. Sp.k., Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o. i wielu innych.

Specjalistka w zakresie realizacji projektów strategicznych, reorganizacyjnych, biznesplanach, studiach wykonalności projektów, procesach due diligence, modelach biznesowych oraz mapowania procesów gospodarczych wraz ze znajomością narzędzia do modelowania procesów biznesowych - Business Process Modeling Notation (BPMN).

Pozyskiwanie finansowania dla firm.

Kredyty bankowe, dotacje oraz inwestorzy prywatni.

Alternatywne Spółki Inwestycyjne

Tworzenie podmiotu, doradztwo w wyposażeniu w majątek.

Doradztwo w sprzedaży i przejęciach firm.

Negocjacje, wyceny, integracje podmiotów.

Doradztwo w restrukturyzacji.

Restrukturyzacje prawne, finansowe i organizycjne.

Kontrola finansów wewnątrz firm.

Za pomocą usługi zewnętrznego Dyrektora Finansowego.

Dowiedz się
więcej

Doświadczenie
Partnerstwo

Nasi partnerzy

Doświadczenie

Współpracuj z najlepszymi.

Eurolinks opiera swą działalność na ścisłej współpracy z szeroką grupą partnerów – specjalistów z różnych dziedzin.

Zrealizowane projekty