Doradztwo dla biznesu w formie online

Dla przedsiębiorców zainteresowanych zdalną formą kontaktu z Eurolinks, oferujemy usługi doradcze w formie wideokonferencji, w trakcie której możliwe jest omówienie sytuacji firmy i jej potrzeb w zakresie finansów, inwestycji, planowanego rozwoju czy innej kwestii biznesowej w celu uzyskania lub utrzymania przewag konkurencyjnych.

W czasie spotkania online macie też Państwo możliwość skonsultowania wybranych problemów, jakie macie do rozwiązania właśnie teraz w firmie i możemy w szybki sposób na nie zareagować. Jest to duże ułatwienie jeżeli chcemy zaoszczędzić na czasie dojazdu osób które chcielibyśmy żeby wzięły udział w spotkaniu. Po wideokonferencji przygotujemy pisemną opinię czy analizę dotyczącą omawianego problemu.

My pracujemy na MS Teams, możemy jednak dostosować się do wybranego przez Was komunikatora. Na MS Teams możemy przekazywać sobie dokumenty. W trakcie wideokonferencji będziemy mogli na ekranie przeglądać wspólnie dokumenty.

Zamów usługę doradczą online

Skontaktujemy się w przeciągu 24h

Wprowadź imię
Wprowadź email
Wprowadź planowaną datę i godzinę rozmowy

Współpracuj z najlepszymi

Zespół Eurolinks tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w biznesie, prawie i bankowości. Pozwala nam to z sukcesem wspierać przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

  • Pozyskiwanie finansowania
  • Fuzje i przejęcia firm
  • Sprzedaż przedsiębiorstw
  • Analizy i restrukturyzacje
  • Wewnętrzna kontrola finansów
Więcej o nas

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Zostaw adres email lub telefon. Skontaktujemy się.

Wprowadź imię i nazwisko
Firma
NIP / KRS
Email
Telefon
Wiadomość

Administratorem danych osobowych jest Eurolinks Sp. z o.o. ul. Władysława IV 43, 81-395 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia w związku z tym korespondencji elektronicznej. Dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) polegającym na prowadzeniu korespondencji w związku z działalnością gospodarczą oraz rozwiązaniu ewentualnej sprawy, której korespondencja dotyczy. Przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia procesu komunikacji.