Fundusze inwestycyjne

Profesjonalnie i kompleksowo doradzimy podczas całego procesu pozyskania kapitału z różnych źródeł, znajdziemy inwestora i wesprzemy w negocjacjach.

Pozyskiwanie finansowania z pomocą funduszy Venture Capital i Private Equity

W trakcie współpracy przygotujemy analizę sytuacji spółki, dokonamy przeglądu modelu biznesowego pod kątem rozwoju, dzięki czemu będziemy mogli zarekomendować najbardziej odpowiednich rozwiązania w zakresie pozyskania inwestora i kapitału z funduszy Venture Capital czy Private Equity. Przedstawimy realną opinię co do atrakcyjności spółki w kontekście wejścia kapitału od inwestora, a także działania, jakie należy podjąć w procesie przygotowania się do pozyskania kapitału zewnętrznego.

Model naszej współpracy polega na wspólnym wypracowywaniu pożądanego rozwiązania. Podejmując współpracę, szczegółowo identyfikujemy potrzeby spółki i określmy strategię pozyskania inwestora. Dobieramy metody elastycznie, liczy się efekt końcowy, a każde przedsięwzięcie na wczesnym etapie rozwoju ma swoje indywidualne cechy.

W trakcie procesu pozyskiwania kapitału z funduszu nasza rola to przede wszystkim:

  1. Przygotowanie materiałów o spółce/przedsięwzięciu (teaser, memorandum)- w pierwszej kolejności przygotujemy teaser tj. rodzaj prezentacji mającej na celu zainteresowanie funduszu spółką lub przedsięwzięciem.
  2. Określenie możliwych struktur i parametrów transakcji.
  3. Wskazanie inwestorów (po selekcji w trakcie wyszukiwania).
  4. Uczestniczenie w negocjacjach z inwestorem.
  5. Kompleksowe doradztwo w procesie negocjacji zapisów umowy inwestycyjnej (w zakresie prawnym, biznesowym i ekonomicznym).

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Zostaw adres email lub telefon. Skontaktujemy się.

Wprowadź imię i nazwisko
Wprowadź email