Prowadzenie restrukturyzacji przedsiębiorstwa - pomoc w uniknięciu upadłości

Kompleksowa pomoc prawna, finansowa i organizacyjna w restrukturyzacji firmy - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Utrzymujące się problemy finansowe i płynnościowe firmy, bez procesów naprawczych, mogą doprowadzić firmę na skraj bankructwa. Jednakże przeprowadzenie w odpowiednim czasie procesu restrukturyzacji może pozwolić firmie ponownie „stanąć na nogi”. Niemniej proces ten wymaga znacznego wysiłku od firmy, która musi przygotować dla swoich wierzycieli rzeczowe i wiarygodne propozycje dotyczące spłaty zadłużenia i zawarcia w tej kwestii układu. Profesjonalne doradztwo finansowe i prawne, z uwzględnieniem kompetencji w zakresie procesu zmian organizacyjnych u dłużnika może stanowić o sukcesie całego postępowania.

Naszym zadaniem jest kompleksowe wsparcie Klienta w całym procesie restrukturyzacji.

Nasi doradcy, wykorzystując swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, wielokrotnie pozwolili „rozwinąć skrzydła” i pomagając naszym klientom wyjść z problemów, przyczynili się do ich sukcesu.

Restrukturyzacje prawne, finansowe i organizacyjne

Eurolinks wspiera przedsiębiorstwa w sytuacji wyzwań związanych z finansowaniem działalności. Wspieramy zarządy i/lub właścicieli w przygotowaniu strategii wyjścia z trudnej sytuacji. Pomagamy prowadzić negocjacje z dostawcami finansowania (bankami, funduszami mezzanine i kapitałowymi) oraz, w razie potrzeby, pomagamy w pozyskaniu dodatkowego finansowania.


Współpracuj z najlepszymi

Zespół Eurolinks tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w biznesie, prawie i bankowości. Pozwala nam to z sukcesem wspierać przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

  • Pozyskiwanie finansowania
  • Fuzje i przejęcia firm
  • Sprzedaż przedsiębiorstw
  • Analizy i restrukturyzacje
  • Wewnętrzna kontrola finansów
Więcej o nas

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Zostaw adres email lub telefon. Skontaktujemy się.

Wprowadź imię i nazwisko
Wprowadź email