Relacje z inwestorami

Relacje z inwestorami

Jesteśmy zespołem doradców biznesowych, który poprowadzi Państwa w procesie pozyskania wsparcia czy to finansowego czy branżowego. Obejmiemy zakresem prac wypracowanie strategii wobec inwestora, sporządzenie oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz wyceny.

W ramach działań zaproponujemy listę potencjalnych inwestorów, do których skierowany zostanie Teaser inwestycyjny. Jest to kluczowy materiał inwestycyjny, którego podstawowym celem jest pozyskanie wstępnego zainteresowania inwestora.

Dalej koordynujemy spotkania pomiędzy potencjalnymi inwestorami a Spółką i jej Właścicielami. Uczestniczymy w przygotowaniu i negocjacjach Term Sheet (Kluczowych Warunków Transakcji) , koordynujemy proces „due diligence” (badania Spółki), a finalnie negocjujemy ostateczne warunki transakcji oraz umowy inwestycyjnej i umowy akcjonariuszy/udziałowców.

Gwarantujemy także nasze wsparcie w implementacji ostatecznych warunków transakcji, monitorując realizację warunków zawieszających wykonanie zawartych umów i wykonanie przez przedsiębiorstwo założeń biznes planu i modelu finansowego oraz budżetu.


Współpracuj z najlepszymi

Zespół Eurolinks tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w biznesie, prawie i bankowości. Pozwala nam to z sukcesem wspierać przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

  • Pozyskiwanie finansowania
  • Fuzje i przejęcia firm
  • Sprzedaż przedsiębiorstw
  • Analizy i restrukturyzacje
  • Wewnętrzna kontrola finansów
Więcej o nas

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Zostaw adres email lub telefon. Skontaktujemy się.

Wprowadź imię i nazwisko
Firma
NIP / KRS
Email
Telefon
Wiadomość