Doradztwo finansowe

Doradztwo Finansowe i Biznesowe

Prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa wymaga wiedzy, zaangażowania i praktycznych umiejętności. Skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa finansowego i podążaj za bieżącymi trendami w zakresie rozwoju działalności!

Bogate doświadczenie, które pracuje na Twoją korzyść!

Nasz wykwalifikowany zespół posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania oraz obsługi podmiotów gospodarczych. Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie struktur podmiotów, pomagając urzeczywistniać dobre praktyki ładu korporacyjnego w spółkach oraz właściwy nadzór nad finansami przedsiębiorstw.

Profesjonalna pomoc w wyborze optymalnego modelu biznesowego

Płynny rozwój przedsiębiorstwa i realizacja kolejnych, założonych celów mogą iść ze sobą w parze! Wybór optymalnego modelu biznesowego zapewni Ci sukces na wszystkich, ważnych dla Ciebie płaszczyznach i pozwoli uzyskać określony kształt prowadzonej działalności. Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru optymalnego modelu biznesowego, precyzyjnie dostosowanego do profilu Twojego przedsiębiorstwa.

Skuteczne wsparcie w powoływaniu i likwidacji podmiotów

Decydując się na współpracę z Eurolinks, zyskasz pełne wsparcie w procesie powoływania i likwidacji dotychczasowych podmiotów. Możesz mieć pewność, że ogłoszenie upadłości spółki z o. o. z udzielonym przez nas wsparciem nie będzie miało przed Tobą tajemnic, a co najważniejsze cały proces będzie bezpieczny i nie narazi Cię na nieprzyjemności.

Usługi świadczone w ramach doradztwa finansowego

Decydując się na nasze wsparcie, możesz skorzystać z:

  • Zewnętrznego Dyrektora Finansowego, maksymalnie usprawniającego procedury, optymalizację kosztów i precyzyjne budżetowanie oraz prognozy finansowe. Usługa ta niezbędna jest zwłaszcza w sytuacji dynamicznego rozwoju firmy. Dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom, pozwala wyraźnie zaoszczędzić na kosztach osobowych.

  • Kontrolera finansowego, generującego istotnie niższe koszty w porównaniu do kosztów osobowych. Decydując się na proponowaną usługę, masz możliwość skorzystania z wiedzy ekspertów Eurolinks. Zaufaj doświadczeniu ekspertów i czerp niekończące się inspiracje!

  • Testu Prywatnego Inwestora- usługę świadczymy w sytuacji, gdy udziałowcem podmiotu zaangażowanego w transakcję jest Skarb Państwa. Zaangażowanie może mieć charakter pośredni lub bezpośredni, usługa ma za zadanie wykazać, że transakcje mają charakter rynkowy i finansowanie nie stanowią niedozwolonej pomocy publicznej w rozumieniu art. 107 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej, czyli przeprowadzenia tzw. Testu Prywatnego Inwestora. Oferowana usługa ma charakter kompleksowy i obejmuje realizację wszystkich, niezbędnych zadań, bezpośrednio z nią związanych.

  • Partnerstwa prywatno-publicznego, to kolejna, kompleksowa usługa, świadczona z myślą o przedsiębiorcach. Proponowane przez Eurolinks doradztwo, obejmuje analizy przedrealizacyjne, testowanie rynku, przygotowanie dokumentacji do postępowania na wybór partnera prywatnego, udział w negocjacjach, dialogi i rozmowach z instytucjami finansowymi, a także - przygotowanie umowy o PPP.

  • Doradztwa i pomocy w uzyskaniu finansowania w wyniku COVID - 19, czyli skuteczne wsparcie w obecnej, trudnej sytuacji. Z pomocą ekspertów Eurolinks uzupełnisz wymagane dokumenty, wypracujesz bezpieczną strategię spłaty bieżących kredytów i planu pozyskania inwestora.

  • Usług doradczych online, umożliwiających pozyskanie potrzebnego wsparcia za pośrednictwem Internetu.

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Zostaw adres email lub telefon. Skontaktujemy się.

Wprowadź imię i nazwisko
Firma
NIP / KRS
Email
Telefon
Wiadomość

Administratorem danych osobowych jest Eurolinks Sp. z o.o. ul. Władysława IV 43, 81-395 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia w związku z tym korespondencji elektronicznej. Dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) polegającym na prowadzeniu korespondencji w związku z działalnością gospodarczą oraz rozwiązaniu ewentualnej sprawy, której korespondencja dotyczy. Przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia procesu komunikacji.