Zewnętrzny Dyrektor Finansowy (CFO)

zewnętrzny dyrektor finansowy

Zewnętrzny CFO dla przedsiębiorstwa - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Usługi Zewnętrznego Dyrektora Finansowego do wynajęcia, to rozwiązanie idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewnia usprawnienie procedur, optymalizację kosztów, precyzyjne budżetowanie oraz prognozy finansowe. Eurolinks zapewniając outsourcing usług finansowych - w ramach zewnętrznego dyrektora firmy - w Gdańsku i Gdyni gwarantuje szczególny zakres realizowanych zadań.

Zewnętrzny Dyrektor Finansowy to funkcja niezbędna w sytuacji dynamicznego rozwoju firmy, która jednak - z różnych powodów - nie decyduje się na etatową funkcję w organizacji. Szczególnie podmioty z sektora MSP decydują się na obciążenie zadaniami z założenia należącymi do dyrektora finansowego pracowników działu rachunkowego - np. Głównego Księgowego.

Idą za tym pozorne oszczędności - firmy zakładają, że mogą zaoszczędzić na wysokich kosztach osobowych. Pokutuje też wiara w to, że kompetencje Głównego Księgowego są jednolite z obowiązkami Dyrektora Finansowego. To błąd: doświadczenie i usługi Zewnętrznego Dyrektora Finansowego w Gdańsku i Gdyni - świadczone przez Eurolinks - pokazują, jak wiele dla dynamiki rozwoju może dać zlecenie tych usług odrębnemu podmiotowi.

Zakres usług od Zewnętrznego Dyrektora Finansowego

Zewnętrzny CFO (z ang. Chief Financial Officer) dla firmy to szereg korzyści wynikający z jego wiedzy, doświadczenia, know-how, ale też personalnych kontaktów.

Gdańsk, Gdynia, inne rejony Trójmiasta - niezależnie od lokalizacji zewnętrzny dyrektor finansowy dla firmy zapewnia szeroki zakres doradztwa, obsługi i wdrożeń.

Usługi obejmują m.in.:

 • tworzenie prognoz finansowych dla przedsiębiorstwa
 • budżetowanie i kontrolę realizacji budżetowych
 • obsługę fuzji i przejęć pod kątem finansowym
 • zarządzanie rentownością firmy
 • optymalizację kosztów i zarządzanie finansami
 • tworzenie systemów raportowania
 • analizę zwrotów z inwestycji

Dlaczego warto zaangażować Zewnętrznego Dyrektora Finansowego?

Relatywnie niższe koszty obsługi to realny zysk dla przedsiębiorstwa przy zachowaniu wysokiej jakości pracy. Zewnętrzny CFO zapewnia pełny nadzór nad płynnością finansową firmy, kompleksową współpracę z instytucjami finansowymi czy analitykę wydatkową oraz budżetową.

W efekcie zewnętrzny CFO okazuje się opcją tańszą niż etatowy dyrektor finansowy przy zachowaniu pełnej jakości działań. Oszczędność idzie w parze z elastycznością płatności - uproszczeniem relacji pracowniczych. Ogromne znaczenie dla oceny i opinii o zewnętrznym CFO ma doświadczenie i utrzymywane relacje m.in. ze środowiskiem bankowym.


Współpracuj z najlepszymi

Zespół Eurolinks tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w biznesie, prawie i bankowości. Pozwala nam to z sukcesem wspierać przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

 • Pozyskiwanie finansowania
 • Fuzje i przejęcia firm
 • Sprzedaż przedsiębiorstw
 • Analizy i restrukturyzacje
 • Wewnętrzna kontrola finansów
Więcej o nas

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Zostaw adres email lub telefon. Skontaktujemy się.

Wprowadź imię i nazwisko
Firma
NIP / KRS
Email
Telefon
Wiadomość

Administratorem danych osobowych jest Eurolinks Sp. z o.o. ul. Władysława IV 43, 81-395 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia w związku z tym korespondencji elektronicznej. Dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) polegającym na prowadzeniu korespondencji w związku z działalnością gospodarczą oraz rozwiązaniu ewentualnej sprawy, której korespondencja dotyczy. Przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia procesu komunikacji.